Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Tovabbtanulas
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Továbbtanulás
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 23. Hétfő, 8:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagy reszevel egyet lehet erteni, bar a hostelos reszt en kihagynam, azaz en biztos nem mennek olyan helyre ahol 18 ember van egy szobaban, igaz, kiindulasnak jo lehet, olcso, meg talan 2 hetig nem olyan borzaszto
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fisher
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 20. Szombat, 16:33    Hozzászólás témája: GCE A-level Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Az érdekelne, hogy az itthoni angol és informatika érettséginek mi a kinti megfelelője. Ha jól tippelek GCE A-level English language és Information and Communications Technology. Tehát elfogadják őket ilyen formában. Köszönöm előre s a segítséget. Mosoly

Üdvözlettel Fisher.
Vissza az elejére
kornelk
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 21. Vasárnap, 8:46    Hozzászólás témája: Re: GCE A-level Hozzászólás az előzmény idézésével

Fisher írta:
Üdv!

Az érdekelne, hogy az itthoni angol és informatika érettséginek mi a kinti megfelelője. Ha jól tippelek GCE A-level English language és Information and Communications Technology. Tehát elfogadják őket ilyen formában. Köszönöm előre s a segítséget. Mosoly

Üdvözlettel Fisher.

Sztem egy érettségivel nem mész itt sokra IT téren.
Lehet meg sem éri leforditanod
Vissza az elejére
Fisher
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 21. Vasárnap, 10:50    Hozzászólás témája: . Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen továbbtanuláshoz kell. Mosoly A Dundee-ban található Abertay-ra szeretnék jelentkezni, Computer Game Applications Development szakra.
Vissza az elejére
Chew
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 21. Vasárnap, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én egy gyors random kérdéssel fordulok ide;
még középiskolás vagyok, angol kéttannyelvű kereskedelmi suliba járok, és szeretnék majd suli után angliában tanulni/dolgozni. mennyit érdemes várni vele az érettségi után? a nyelvvizsgát még ebben vagy a következő évben megpályázom, remélhetőleg elérek egy jónak számító IELTS-t. még nem tudom milyen témában tanulnék tovább, de a művészet foglalkoztat leginkább. hamarosan angol nyelvű ECDL vizsgám is lesz, ha minden igaz.
előre is köszönöm Zavarban levő
Vissza az elejére
Fisher
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 22. Hétfő, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugyan nem vagyok szakértő a témában, de szerintem nem kell várnod semmire. Mosoly Ahogy megvan az érettségi már regisztrálhatsz is a UCAS-ra, majd jelentkezhetsz az általad kiválasztott suliba. Vagy akár olyat is csinálhatsz, hogy kimész egy kicsit "kinti levegőt szívni", közelebről megvizsgálni az iskolákat, városokat. IELTS-t kb 6-tól fogadják el asszem, de minden iskolának a követelményei közt meg van adva a pontos érték. Még én sem tettem le, de úgy hallottam kb egy középszintű nyelvizsga nehézségének felel meg.
Vissza az elejére
Kriszta8
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Február 22. Hétfő, 20:32    Hozzászólás témája: IELTS Hozzászólás az előzmény idézésével

IELTS angol egyetemekre inkább a felsőfokú nyelvvizsga szintje - szaktól függően 6 - 7,5 pontos eredmény a követelmény. Érvényessége 2 év. Interneten sok feladatsor van.
Vissza az elejére
marla
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 23. Kedd, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Londonban élek kb. fél éve és azon gondolkodom hogy szeptemberben egyetemre megyek, csak még azt nem tudom hogy Mo-n távoktatásra menjek vagy itt végezzem el. Tud valaki valamit az itt igényelhető Student Support-ról? Nincs bajom az angollal de nekem a leírások eléggé bonyolultak. Az egyetemek és az UCAS honlapján szinte semmi konkrét nincs.. Szomorú
Vissza az elejére
Capricornus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 21. Péntek, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Átolvastam pár továbbtanulásos topicot és felmerült bennem egy pár kérdés. Azt látom, hogy az angol képzés nem egyszerű és tudom, hogy a továbbtanuláshoz kell az IELTS nyelvvizsga. Ezt kint is le lehet tenni, ugye? A másik kérdésem az, hogy elmondásaitok alapján meg kell lennie a GCSE vizsgának, hogy felvegyenek egyetemre, illetve az azt megelőző 2 éves képzésre - a nevekkel még gondban vagyok, sok az info Mosoly - akkor be kell számíttatnom a magyar érettségimet is, ahogy azt elmondtátok, minimum 4-es átlagnak kell lennie (Az enyém 3.8 - 3.6 környékén mozog), illetve kell bele emelt szintű is vagy bőven megfelel nekik a GCSE vizsgaeredmény? Illetve tudja valaki, hogy biológia szakra (etológia) mik a követelmények, hasonlóak mint itthon? (Itthon ált.ban biosz - matek és biosz - info párosítással lehet bioszt tanulni, illetve fizika, kémia.)

A válaszokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Fisher
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 28. Péntek, 9:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Capricornus:
Igen az IELTS-t le lehet tenni kint is. GCSE nem kell külön, elfogadják a magyar érettségit, kb egy szintnek felelnek meg. (tudtommal ez a középszintre igaz, szóval az emeltet max kis plussznak veszik). A követelményeket legkönnyebben az iskola honlapján találhatod meg. Van sok oldal ahol összehasonlítják a különböző sulikat, ez nem feltétlen egy törvényszerű viszony, ám egy kiindulási pontot azért ad. Mosoly Így már esetleg kereshetsz magyarokat, akik oda jártak/járnak, véleményüket is megkérdezheted. Sok sikert! Kacsintó

Üdv Fisher
Vissza az elejére
Capricornus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 28. Péntek, 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a választ Nagyon boldog Körülszimatolok még jobban, aztán meglátjuk, hogy mik a követelmények. Sajnos az itthoni érettségim nem lett annyira fényes, mint szerettem volna, majd meglátjuk, mi lesz, hogy lesz.
Vissza az elejére
leona
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 31. Kedd, 15:57    Hozzászólás témája: Támogatások Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeptembertől felsőoktatásban fogok tanulni Angliában. Érdekelne, hogy milyen támogatásokat kaphatok az államtól! Ha valaki tud kérem segítsen! Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 31. Kedd, 16:14    Hozzászólás témája: Re: Támogatások Hozzászólás az előzmény idézésével

leona írta:
Sziasztok!

Szeptembertől felsőoktatásban fogok tanulni Angliában. Érdekelne, hogy milyen támogatásokat kaphatok az államtól! Ha valaki tud kérem segítsen! Előre is köszönöm.

Semmilyent, 3 ev itt lakas kell hozza.
Azert probalkozz, hatha megis van valami, amit az adott egyetem ki tud bulizni. De alapbol semmire sem vagy jogosult.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
leona
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 31. Kedd, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddig én is eljutottam, de azért nagyon köszi. Még próbálkozom.
Vissza az elejére
Fisher
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 31. Kedd, 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem úgy rémlik, hogy diákhitelt vehetsz fel és ha minden igaz, akkor ezt csak akkor kell kifizetned, ha egy minimum fizetést elértél a jövőben. De nem vagyok biztos benne, én Skóciába megyek, ott meg ingyenes az oktatás. Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Továbbtanulás Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
7 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban