Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Auto vásárlás

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Eduka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 5. Csütörtök, 18:33    Hozzászólás témája: Auto vásárlás Hozzászólás az előzmény idézésével

Please help
04/08. án vásároltam egy Audi a4 est Lutonban magáneladotol, 6 éve van jogositványom és vezetek, de még soha nem kellett egyedül autot vásárolnom, nem is nagyon értek hozzá csak vezetni tudom. Szoval kinéztem az autotraderen egy 10 éves járgányt amire a magánelado azt mondta, hogy nagyon jo állapotban van jol fut nem volt törve, perfect car.
Megvettem, MOT van rajta road tax nincs de ez legyen a legkevesebb szükségem van kocsira én egy kisvárosban lakom. A papirokat összekészitette és szépen berakta egy mappába. Hazafele az elsö 30mérföldön még azt hittem nekem fura, a kocsi abszolut balra huz, gyöztem az uton tartani, egy 1.9 TDI hol akart menni, hol pedig mintha csak ugy eltünt volna belöle az energia, 60miles felett ha elözni szerettem volna akkor bajba voltam mert nem akart gyorsulni, egy idö után mintha rázna a kocsi, nem igazán vészes csak, de bizonytalan érzést keltett és valahonnan halk csörömpölés jött, de az hogy ennyire balra huz kimondottan zavart. Nem voltam happy vezetés közben. Mikor hazaértem nem találtam a papirok között a service historyt. 05 másnap felhivtam az elöyö tulajt, hogy nem jo a kocsi és nem perfect a vezetés én nem azt vettem amit ö mondott, igy nem kell és szeretném ha visszavenné, erre ö egy az egybe lerakta a telefont, azota nem tudom elérni. Mi a tehendö ilyenkor, milyen vásárlási garancia érvényes itt angliában? A Receipten csak az ö adatai az enyémek és a kifizetett összeg áll, ettöl függetlenül vissza kell hogy vegy az autot ha nem megfelelö? Aki tud kérem segitsen. Köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tomi0111
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 30. Hétfő, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítségetekre lenne szükségem!! A sztorim a következő: Tegnap volt életem egyik legszebb és egyben legpocsékabb napja is, szóval megvettem életem autóját egy londoni magánkereskedőtől. Az auto teljes szervízkönyvel rendelkezik, 2hónapos "autocheck from experian" okmánya van amely minden pontjában kiválo eredményt ért el, a teszt vezetés után már tudtam h Ő lesz az igazi, de próbáltam palástolni szimpátiámat és fapofával megköszönve a segítségét hazamentünk. Másnap már alig vártam h felhívhassam h hát van egy másik auto is ami szoba johet de ha elenged x összeget akkor mégis ezt szeretnénk, a trükk össze is jött Mosoly az átadáshoz 2 kiskomámat is elvittem h ha esetleg nem látnék meg valami hibát a szerelemtől tudjanak figyelmeztetni Mosoly de ők is beleestek! 3 hónap garit adott hozzá amit ügyesen látva h mennyire beleszerettem az utolsó pillanatban 300 fontos hibáig korlátozta a szerződésben. Haza felé uton semmi gond nem volt, majd az első körforgó elött megálltam és a következő gázt adást követően a motor felpörgött és nem ment csak kb 5mph-val (a kocsi automata), kigyulladt a vészüzemmódot jelző lámpa a műszerfalon. Szerelő mondta lehet csak olajcsere, de ha a váltó meghalt 1200 fontomba kerül,ezt nem szeretném a gari szintén bukó ebben a helyzetben mert még akkor is 900 font, hallottam olyat is hogy 7 napig vissza lehet adni az autót és a pént is visszakapom. a kérdésem ez lenne hogy ez tényleg így van? És ha szeretném ezt az autot megtartani kérhetem a volt tulajt hogy javittassa meg és akkor nem kell a pénzem vissza! Elöre is köszönöm a segítséget és bocsi a sok dumáért ,de még nagyon friss a seb Mosoly (email:toma2121@freemail.hu)
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 30. Hétfő, 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen autó?
MI pontosan a hiba jelensége? Azóta is csinálja?
Egyébként meg nem kell 3 helyre is beirni....
Vissza az elejére
tomi0111
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 31. Kedd, 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bocsi de tegnap regeltem és nem vagyok még képben teljesen a szabályokkal Zavarban levő meg az idő is sürget!
Szóval az autót itt tudod megnézni:

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201032365636785/sort/priceasc/usedcars/transmission/automatic/colour/silver/body-type/coupe/price-to/4000/price-from/3000/model/3_series/make/bmw/postcode/da124hn/page/1/radius/60?logcode=p

egyébként: Bmw 323ci automata triptonic és amióta kigyulladt a piros fogaskerék benne felkiáltó jel azóta gázt adást követően csak kb 3km/h val megy a hátramenetbe kapcsolva kicsit jobban de akkor meg szaggat szóval azóta nem is eröltettem. Okosok azt mondják lehet olajcsere vagy komplett váltó, de mondták már azt is h 99es évjáratoknál örök élet az olaj szóvl biztos váltó csere !

Segítséged előre is köszönöm!
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 1. Szerda, 3:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A BMW-t nem vágom,de sztem nem olajcsere..........
De azt is kétlem, hogy komplett váltót kéne cserélni.
A BMW service mit mond, mert ez annyira specko, hogy ők tudják, ezeket a hibákat?!
Én valami vezérlési hibára gyanakszom.... Zavart
Vissza az elejére
samu60
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 5. Vasárnap, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Interneten találtam egy hirdetést, magyar okmányú autót adnak el, állják a szállítási költséget, szállítmányozási cégen keresztül menne a bonyolítás.Fizetnem kellene 15%-ot nekik előre, leszállítják az autót, 10 nap próba lehetőség, majd a cég bonyolítaná a végleges adás vételt. Angliában nem volt regisztrálva.Még nem vettem külföldről autót, tanácstalan vagyok és félek. Kifizetem a 15%-ot, majd se autó, se pénz.Vagy valami gond adódna az eredetiség vizsgálatnál. Azt gondoltam, hogy 10 nap alatt alaposan átvizsgálnák az autót, de vajon ha gond lenne vele, nem adnának hozzá papírt, visszavennék, és ahogy most ígérik, visszafizetnék az előleget.
Nagyon szeretném az autót,a leírt minősítése után, de rettenetesen félek is. Sajnos nincs kidobni való pénzem.
A szállítmányozó cég Cargotrans Express.
Ha esetleg próba-szerencse belevágnék, mit kellene nekem itthon még fizetni.
Előre is köszi, ha valaki segít.
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 6. Hétfő, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

samu60 írta:
Interneten találtam egy hirdetést, magyar okmányú autót adnak el, állják a szállítási költséget, szállítmányozási cégen keresztül menne a bonyolítás.Fizetnem kellene 15%-ot nekik előre, leszállítják az autót, 10 nap próba lehetőség, majd a cég bonyolítaná a végleges adás vételt. Angliában nem volt regisztrálva.Még nem vettem külföldről autót, tanácstalan vagyok és félek. Kifizetem a 15%-ot, majd se autó, se pénz.Vagy valami gond adódna az eredetiség vizsgálatnál. Azt gondoltam, hogy 10 nap alatt alaposan átvizsgálnák az autót, de vajon ha gond lenne vele, nem adnának hozzá papírt, visszavennék, és ahogy most ígérik, visszafizetnék az előleget.
Nagyon szeretném az autót,a leírt minősítése után, de rettenetesen félek is. Sajnos nincs kidobni való pénzem.
A szállítmányozó cég Cargotrans Express.
Ha esetleg próba-szerencse belevágnék, mit kellene nekem itthon még fizetni.
Előre is köszi, ha valaki segít.

Hát én, ezt nagyon nem értem...
TE hol vagy? Az autót honnan veszed, és hova kellene vinni ?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban