Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Család gyerekkel

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szasza1
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 22. Vasárnap, 19:52    Hozzászólás témája: Család gyerekkel Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ! Londonban és környékén keresünk 10 év feletti gyermekkel rendelkező családokat, barátkozás céljából. Vicces
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
surano
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 15. Péntek, 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello szia olvastam a hirdetésedet most fogok kikoltozni Londonba és barátokat keresek.3 gyermekem van.van egy 12 éves egy 17 és egy 6 éves.szia
Vissza az elejére
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 16. Szombat, 7:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az enyem most 11 eves. Nagyon boldog
sebi65
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 17. Kedd, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Olyan kozepkoru csaladokat keresunk akiknek 15 ev koruli gyerekei vannak, es szivesen ismerkednenek, baratkoznanak hasonlo koru magyar csaladdal Londonban
Vissza az elejére
sugovica
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 18. Szerda, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az lenne az én problémám, hogy volt feleségem eltűnt 7 éves kisfiunkkal együtt. Nővére információja szerint Londonban vannak és már be is íratta fiunkat oda iskolába. Az útlevél csináltatásakor az ok az volt, hogy nyáron a nyaralás miatt kell majd a gyereknek. Amint megtudtam hol vannak, érvénytelenítettem az útlevelét kisfiamnak, segítségeteket szeretném kérni mit és hogy kéne cselekednem, hogy hazahozhassam kisfiam. Szeretném ha valaki ezek mellé leírná még nekem a londoni rendőrség ill. bevándorlási hivatal számát. A segítségeket előre is köszönöm! Szomorú
Vissza az elejére
SusieQ
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 25. Szerda, 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Kedvesemmel augusztusra várjuk első babánkat. Szeretnénk megismerkedni elsősorban Londonban élő kisgyerekes párokkal. Mi Ealingben, nyugat Londonban élünk.
Vissza az elejére
ME-ZO
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Március 8. Vasárnap, 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A férjem (31) a másfél éves kislányom és én (32) nyáron készülünk kimenni Londonba vagy a környékre.
Szeretnénk oylan kisgyermekes családdal megismerkedni akik kint lakiknak vagy ugyancsak idén készülnek kimenni. Ha úgy alakul barátként összejárhatnánk, közös programokat szerveznénk, segíthetnénk egymást (pl gyermekfelügyelet, házimunka stb). Nem dohányzunk és nem vagyunk bulizós típusú emberek. Szeretünk kirándúlni, túrázni, utazni, új kúltúrákat megismerni.
Írhattok ide vagy az email címemre is rubin@freemail.hu
Üdv.
Vissza az elejére
dodidi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 1. Hétfő, 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok én is már nagyon rég ota szeretnék kijutni angliába sajnos nincs kint ismerösöm és igy elég nehézkes nem tud valaki valami jo munkahelyet
Vissza az elejére
Norbert1977
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 16. Kedd, 15:50    Hozzászólás témája: Segítsetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdés Sziasztok!
Én most kezdek dolgozni Lutonba és minnél hamarabb szeretném a családomat is itt látni mellettem.
De még vannak kétségeim, hogy jól tesszük e a költözést.
Két 5 éves fiam van. Minden tanácsot és információt nagyon szivessen fogadunk.
Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
MODOR
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 17. Szerda, 8:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SusieQ írta:
Sziasztok! Kedvesemmel augusztusra várjuk első babánkat. Szeretnénk megismerkedni elsősorban Londonban élő kisgyerekes párokkal. Mi Ealingben, nyugat Londonban élünk.

szia SusieQ,

mi itt elunk Pinnerbe Ealingtol nem mesze. Papank most 1 eves. Na de ha van mas is akki itt lakika kornyeken csak irjon. Jatszo pajtarst keres Adam
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Június 17. Szerda, 23:01    Hozzászólás témája: Re: Segítsetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Norbert1977 írta:
Kérdés Sziasztok!
Én most kezdek dolgozni Lutonba és minnél hamarabb szeretném a családomat is itt látni mellettem.
De még vannak kétségeim, hogy jól tesszük e a költözést.
Két 5 éves fiam van. Minden tanácsot és információt nagyon szivessen fogadunk.
Előre is köszönöm.

A mai magyar helyzetet figyelembe véve, csak jobb lehet nekik. Ráadásul tudni fognak egy nemzetközileg használt nyelvet. Csak egy a kérdés, hogy a melód mennyire biztos. Ha fixnek látszik, akkor ne habozz.
Vissza az elejére
kati1980
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 10. Szerda, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Keresek a 8.5 kislányom mellé hasonló koru kislányokat barátokat .Mi a Heathrow reptér mellett lakunk. Hétvégi illetve iskolai szünetekben.Várom jelentkezéseteket.
Vissza az elejére
zsizell
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 25. Hétfő, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Négy gyermekes családanya vagyok,férjemmel és a gyerekekkel költöznénk ki,és szívesen megismerkednénk szintén gyermekes magyar családokkal!!!A gyerekek életéve:13,10,8,2 évesek.Három kislány,és a kiskirályfi!!! Nagyon boldog
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Június 27. Szerda, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kati1980 írta:
Sziasztok!Keresek a 8.5 kislányom mellé hasonló koru kislányokat barátokat .Mi a Heathrow reptér mellett lakunk. Hétvégi illetve iskolai szünetekben.Várom jelentkezéseteket.

nyolc és fél kislányod van? és mennyi kisfiad? Csodálkozó
Vissza az elejére
liamone
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Október 27. Szombat, 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Márciusban költözünk Londonba 5 éves kislányunkkal. keresünk hasonló korú kislánnyal családokat barátkozás cáljából.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban