Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Autóközvetítés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ivno
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 9:26    Hozzászólás témája: Autóközvetítés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Kisteherautót szeretnék venni Angliában, csak valaki azt mondta, hogy csak dealertől mert különben lopottat rám sóznak, átvágnak, ...

Van egy kiszemelt autó. Beszéltem a gazdájával. Van köztetek dealer, vagy olyan aki ilyen ügyekben jártas? Ha lenne daler, rajta kereszül szeretném megvenni, bár tudom az költségesebb lenne, de legalább lenne valaki biztosíték, hogy jó, legális kocsit vettem. Köszönöm!

Bocsánat, nem akartam új témát létrehozni, csak a nagy sietségben félrenyomtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem igazán értem, hogy miért ne lehetne venni magánszemélytől....?
Ott a v5 regi, rendszám alapján is lehet csekkolni az autót, szal nem értem,de ez subjektiv!!!!
Vissza az elejére
ivno
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Ott a v5 regi, rendszám alapján is lehet csekkolni az autót, szal nem értem,de ez subjektiv!!!!

Köszi, ez bíztató!! Mit jelent ez: R-reg, T-reg?
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ivno írta:
sanyabtd írta:

Köszi, ez bíztató!! Mit jelent ez: R-reg, T-reg?

HA normál rendszámról van szó, akkor az a forgalombahelyezés idejére vonatkozik. Nem azt mondják, hogy pl. 1995ös forgalomba helyezés, hanem, hoyg N reg ( ilyen volt az én autóm ) minnél újabb, annál hátrébb lévő betüjelzésü.

Remélem érthető voltam, mert kissé kuszára sikeredett Zavart
Vissza az elejére
ivno
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, teljesen érthető.. Egy kérdés még maradt:

Pár napon belül jelentkeznem kellene Manchesterben egy barátommal. Most Budapesten vagyok. Van valami bevált útvonal, hogy kellene odajutni? Fapadossal egyenesen oda 270 ejuró/2fő...(csak oda) Tudtok ennél olcsóbb megoldást?
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ami olcsobb is valamivel, az két nap út, úgyhogy jobbna jársz a repülővel
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 20. Csütörtök, 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
hát ami olcsobb is valamivel, az két nap út, úgyhogy jobbna jársz a repülővel

ha kocsival jossz, az sem olcsobb, kb 200 font (vagy tobb) csak az uzemanyag Manchesterig, plusz komp, autoalyadij stb...

leellenoriznii a rendszam alapjan a kocsit meg asszem 20 fontba kerul, volt-e tores, karambol...
Vissza az elejére
ikonk8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Február 12. Szerda, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Érdeklődnék,hogy ideglenes rendszámot 1-2 hónaposat lakcim nélkül lehet e venni angliaban.

köszi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban