Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kérem segítsen valaki!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Luca15
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 30. Szerda, 19:05    Hozzászólás témája: Kérem segítsen valaki! Hozzászólás az előzmény idézésével

Én egy 15 éves lány vagyok. Magyarországon élek, anyukám 2 hete meghalt. Apukám kint dolgozik Angliában. (Most a papámmal lakom) Ki fogok hozzá költözni a tanév végén. Nem tudom, hogy ilyenkor mi a teendő. Milyen iskolába tudnék beiratkozni? Sajnos, csak 5 hónapja tanulom az angolt, eddig 8 évig németet tanultam. Angliában járna nekem a családi pótlék? Milyen papírokat kell beszereznem? Köszönöm szépen előre a válaszokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Yukiura
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Február 20. Szerda, 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia
Először is részvétem édesanyád miatt.
a forumok között rengeteg információt tudsz találni, ha kicsit utána olvasol, főleg a Jogosultságok gyermekkel, segélyek- ben (családi pótlék- alapvetően igényelhető kint minden olyan szülőnek akivel együtt él a gyermek, de ha Magyaro-ban már nem kapja utánad senki.)

https://www.gov.uk/child-benefit

Sulira meg a Bolcsi, ovi, suli kérdések fórum oldalon megannyi kis topik van, ahol írják. De szerintem apukád utána tud járni, h ott ahol lakik milyen iskola van, s akkor tudni fogjátok hova kell menned, de valószínű a secundery-be, az angol miatt meg ne izgulj, vannak nyáron felzárkóztató tanfolyamok, amit az adott iskolánál megkérdeztek, s megmondják (S ne érjen meglepetés angol tanár tanít, angol nyelven, mindent, szal szótárat hozz magaddal, mert itt kint nem tudsz venni.- tapasztaltam....)

Ja és még egy extra a gyámhivatalnál szóljatok h kimész, mert különben szívatni fognak, más ... esetleg fordíttasd le angol nyelvre az addigi bizonyítványaidat, h jobban megértsék mit is tanultál,

asszem ennyi, már amit én tudok, de a többi fórum között nézelődj.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban